Pohádky stříbrného delfína

Pohádky stříbrného delfína https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141761/pohadky-stribrneho-d-141761.jpg 5 11 6

Pohádky z prostředí moře a jeho pobřeží vypráví stříbrný delfín dvěma dětem,jež se poprvé ocitly u moře.Veselé,napínavé i poetické příběhy,zavádějí do kouzelného světa korálů,mořských hvězdic a jiných obyvatel moře. Krásná velmi pěkně napsaná,rozvíjí dětskou představivost.

Scarefish
21.08.2023 5 z 5

Tuhle knížku jsem měla moc ráda. Pohádky s méně obvyklými motivy, přiblížily mi mořský svět a kraje, kam se v čase mého dětství moc nejezdilo. Podporovala moje snění.

AlexandrTigran
13.05.2021

Jedna z nezapomenutelných knih dětství. Nesmazatelně se mi vryla do paměti jako první knížka vypůjčená v knihovně, nadosmrti už spojená s tím obrovským zážitkem ...

Jenette
08.02.2019 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádkových knížek! Sbírka půvabných pohádek z podmořského světa, kde nechybí ryby, žraloci, korály, sasanky, mořští koníci, chobotnice a jiné mořské potvůrky. Nejraději jsem měla tu o sasance a rejnokovi.

Lucy229
21.11.2017

Moje prvni knizka kterou mi cetla moje milovana teta,ale byla jeji takze jsem schanela pro moje deti jinou a mela jsem to stesti,ze muj tatinek ma kontakt na pani spisovatelku a ja mela to nesmirne stesti,ze jsem se s pani spisovatelkou setkala,mohla jsem jo predat kyticku a podekovani a ona mi darovala svuj prvni vytisk Delfinka a i s venovanim,je to pro me nesmirna cest a radost a moje deti jsou z knizky nadšení. Takze pro me je to srdcova zalezitost

cikáda
13.06.2017 5 z 5

Jedna z nejhezčích knížek mého dětství, moje děti ji mají přečtenou už také nesčetněkrát.

papayka
10.02.2013

První kniha, co jsem kdy v životě přečetla! Odstartovala moje největší hobby - většinou knížka musí být hodně zajímavá, aby mi utkvěl název v paměti, ale tuhle mi nic nevymaže :-)

Kniha Pohádky stříbrného delfína je v