Pohádkový dědeček přehled

Pohádkový dědeček https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168070/bmid_pohadkovy-dedecek-OOZ-168070.jpg 5 191 191

Malý Martínek jede vlakem se svým dědečkem za babičkou. A dědeček mu po cestě vypráví spoustu kouzelných poháde o všem, co lze po cestě zahlédnout z okna. V knížce plné zábavných pohádek se děti mohou dočíst o semaforu, který nechtěl cvičit, jak se auto předhánělo s vlakem, o tom jak zvířátka na poli volila krále, či jak dělalo prasátko převozníka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádkový dědeček. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
26.03.2024 5 z 5

"Z pravěku"

Stejně jako babička tak i dědeček měl své krásné příběhy na ukrácení dlouhé chvíle tentokrát při cestě za babičkou.
Vypráví o železnici , ptácích a osamělých vlacích na kolejích

RoBertino27
22.01.2024 4 z 5

Je to takové krátké spojení: Pohádkový dědeček okamžitě vyvolá jméno podivného pana Šnofouse. Ale také důkaz, že Zdeněk Miler nemaloval pouze a jenom Krtečka. S ohledem na železničářskou rodinu byla tato kniha téměř povinnou četbou a jestli něčeho mohu litovat, že v proudu času zmizela bůhvíkde.

essterkaa
19.11.2023 5 z 5

Nádherná knížka pro děti. Četli jsme s dcerou (3 roky) a už nechce před spaním žádnou jinou. Dědeček je opravdu pohádkový! :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádkový dědeček v seznamech

v Právě čtených2x