Počítání soba Boba. 1.díl přehled

Počítání soba Boba. 1.díl https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443241/mid_pocitani-soba-boba-uEy-443241.jpg 5 4 4

1. díl se vymyká běžným příručkám, které jsou u nás na trhu a zabývají se přípravou na matematiku a především matematickým myšlením. Její zvláštní přínos je v tom, že autorka nenahlíží na matematické dovednosti pouze jako na schopnost počítat, ale zaměřuje se na porozumění matematickým operacím v širokém smyslu toho slova. Dostává se tak i k nám to, co se v některých zahraničních odborných kruzích předpokládá, že rozvoj kognitivních, poznávacích funkcí je předpokladem pro to, abychom předcházeli u žáků obtížím v matematice. Mnohé z těchto dětí se utíkají k bezmyšlenkovitému učení memorováním a pouze reprodukováním toho, co se jim řeklo. Dokonce někteří učitelé se domnívají, že pamětní učení početních příkladů, nejen ve sčítání, ale dokonce i v násobilce, je nejlepší metodou výuky matematiky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Počítání soba Boba. 1.díl. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
15.07.2022 5 z 5

Publikace od paní Bednářové vřele doporučuji. Počítání soba Boba nechybí v pedagogické knihovně v naší školce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Počítání soba Boba. 1.díl v seznamech