Po stopách českých filmů a pohádek přehled

Po stopách českých filmů a pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343465/bmid_po-stopach-ceskych-filmu-a-pohade-4H6-343465.jpg 4 10 10

Zažijte atmosféru zámků, po kterých se procházely Popelka nebo princezna Lada. Vstupte do chalupy, ze které vyrazili za dobrodružstvím hrdinové pohádky Tři bratři nebo vystoupejte na hrad, kde pykal za svou ješitnost Anděl Páně. Obdivujte krásu vesnických stavení ze seriálu Doktor Martin nebo noblesu a atmosféru interiérů, ve kterých se natáčel seriál První republika. Vstupte zkrátka do míst, která důvěrně znáte, ale osobně jste je ještě nenavštívili.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po stopách českých filmů a pohádek. Přihlašte se a napište ho.

knihomolka27
29.08.2022 5 z 5

Pro milovníky cestování a českých pohádek nebo filmů...prostě ideál. Hodně obrázků, podrobný popis míst, základní údaje o filmech, ale i zajímavosti nebo kuriozitky z natáčení. Doporučuji mít po ruce při sledování pohádek třeba o Vánocích, to se úplně samo nabízí...po skončení filmu kuknete do knížky a zjistíte kam jet příště na dovolenou.

milacicka
01.03.2021

První republika se natáčela v Kutné Hoře.

Marla
25.12.2020 5 z 5

Hezky napsaný průvodce na případné výlety. Ideální pro všechny zvídavé diváky .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Po stopách českých filmů a pohádek v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x