Plyš přehled

Plyš
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336571/bmid_plys-JmK-336571.jpg 2 62 62

Fotograf Irvin odcestuje, aby sa konečne zbavil nezvyčajnej závislosti, ktorá mu zruinovala život a zachvacuje čoraz viac príslušníkov jeho generácie. V nemeckom veľkomeste sa v úplnej tme zblíži so ženou svojho života a získa príležitosť, aká prichádza len raz. Silný príbeh o tom, ako prežiť, keď je všetko choré a od niečoho závislé. Šokujúci a zábavný, erotický aj ironický, taký je Plyš – román o mäkkých veciach v tvrdom svete. Kým ho začnete čítať, nezabudnite si vopred dohodnúť heslo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plyš. Přihlašte se a napište ho.

Sharru-ken
11.12.2018 3 z 5

Místo něčeho plyšového mazlivého to bylo spíš něco ulepeného těžko uchopitelného. Ten závěr byl opravdu divný.
No a teď ty kladné věci. Bavilo mě to (možná proto, že jsem se k tomu dostal ve správném věku 18 let). Výborné nápady, vcelku dobré vtipy a všudypřítomná ironie z toho dělají velmi zajímavou věc.
Autor asi nemá příliš důvěru v lidstvo, ale je možné, že člověk bude přes všechny technologie sexuchtivá opice s komerčním jménem.
Bylo by to za víc, ale ten závěr...

marhoul
21.10.2018 1 z 5

Mě to tak nebavilo, že jsem to odnesla do antikvariátu. Bohužel.

Lexand
23.02.2017 4 z 5

Pointa je pitomá, ale jinak úžasné dílko.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Plyš v seznamech

v Právě čtených1x