Plavba za všechny prachy přehled

Plavba za všechny prachy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152237/plavba-za-vsechny-prachy-152237.jpg 4 97 97

Miliardář Aleksandr a jeho přítelkyně Bianca pozvou pět bohatých dvojic na svou luxusní jachtu. Všichni se tváří jako nejlepší přátelé, jenže brzy vyjdou najevo skrytá nenávist i závist a odhalí se úzkostlivě střežená tajemství. Když se rozhádaná smetánka ocitne ve skutečném nebezpečí a jde jim o život, náhle zjistí, že nejsou všemocní, jak si namlouvali...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Power Trip , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plavba za všechny prachy. Přihlašte se a napište ho.

Dédečko75
10.11.2023 5 z 5

Kdo umí tak umí, skvělé doporučuji

Ketrin.TR
18.08.2022 5 z 5

Touhle knížkou se s autorkou setkávám poprvé a rozhodně ne naposledy! Začátek byl trošku náročnější, lekla jsem se té spousty postav a chvíli trvá, než se jimi čtenář prokouše, ale díky tomu zase získá perfektní představu o jejich povaze a životech. A rozhodně jsem pak neměla problém se v nich orientovat.
Z knížky na čtenáře dýchne perfektní atmosféra luxusu, přepychu a blahobytu. Postavy jsou suprově vykreslené, některé tak nenávidíte, že máte sto chutí knížku vyhodit oknem i s těmi zazobanci a rozmazlenci :-D
Suprové, napínavé čtení plné emocí, které vás opravdu strhnou, těším se na další autorčiny knížky!

Nelička
14.07.2022 5 z 5

Boží čtení. Nějak mi to celé prostě a jednoduše sedlo. Fakt že jo! Absolutně čtivé, perfektně a tak akorát dekadentní. Hned od začátku jsem věděla, že se jen tak neodtrhnu. Musím zmínit, že narozdíl od některých předchozích komentářů jsem neměla sebemenší problém v orientaci mezi jednotlivými postavami - přišly mi perfektně popsané a zvládla jsem si je díky tomu hned ze začátku zapamatovat. Celkově prostě skvělá knížka!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Plavba za všechny prachy v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x