Pivo, které strašilo (O životě občas psinézním) přehled

Pivo, které strašilo (O životě občas psinézním)
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51898/pivo-ktere-strasilo-o-zivote-obcas-psineznim-51898.jpg 4 7 7

Soubor humoristických povídek ze života Olgy Suchomelové. Historky z mého života, ze života mé rodiny i mých zvířecích kamarádů. Všechno to, co je tam napsáno, se skutečně stalo, ale netvrdím, že se to stalo přesně tak, jak to popisuji, protože knížka je psaná tak, aby čtenáře pobavila. (Olga Suchomelová)

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pivo, které strašilo (O životě občas psinézním). Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

olinas
21.11.2010

Děkuji za tak vlídné hodnocení - a jsem ráda, že knížečka pobavila:-)
O.S.

pet-kyval
12.11.2010 5 z 5

[028/10] Začala jsem číst na autobusové zastávce a se smíchem otáčela jednu stránku za druhou – v periferním vidění jsem spatřila ne zrovna málo vyděšených obličejů. Chápu. Člověk, který má na uších sluchátka, perou do něj Clawfinger, v rukou svírá malou knížečku připomínající diář a vyloženě se řehtá na celé kolo… to se snad vidí jen v epizodách Mr. Beena.

Každopádně smích byl zasloužený, protože kapitolka se strýčkem řezajícím na cirkulárce a schovávání milence ve skříni… to je něco, na co se hned tak nezapomíná.

Když jsem knížečkou listovala před koupí od jedné z lektorek s tím, že se jedná o svazek jedné její přítelkyně (a nebo přítelkyně té přítelkyně) a že to jde z části na charitu, jedná se o limitované vydání (kdo ví co je na tom pravdy) a stojí pouze 50,-, nemohla jsem si nepovšimnout humoru, který mi je toliko blízký ze stránek 'Saturnina'. Odchylka je ale v tom, že tato kniha je narozdíl od 'Saturnina' výpovědí života.

Je fakt, že ne každá kapitolka je vtipná do té míry, aby se vám roztřásla bránice a začal se vám smíchy svírat žaludek, ale ani ty oddechové(?) pasáže rozhodně nezamrzí.


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Pivo, které strašilo (O životě občas psinézním) v seznamech

v Přečtených10x
v Doporučených2x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst3x