Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezska - kapesní průvodce/česky přehled

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezska - kapesní průvodce/česky
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345920/mid_pivo-a-pivovary-cech-moravy-a-slezs-pZ5-345920.jpg 3 2 2

"25. titul z edice ""průvodců do kapsy"" si klade za cíl poodkrýt čtenářům současnou podobu pivovarnictví v České republice a ukázat jim, že české pivo nejsou jen klasické a všem dobře známé spodně kvašené ležáky. Čtenář zjistí, že pivní svět je i u nás nesmírně bohatý a že je možné vybírat ze spousty (mnohdy i exotických) chutí. První část průvodce je věnována pivu jako takovému – jeho historii, výrobě, rozdělení dle výrobních technologií, konzumaci piva, jeho vlivu na lidské zdraví, pivu a kultuře atd. Vše je doplněno množstvím fotografií, schémat, nákresů a map. Hlavní část publikace je pak věnována místům, kde náš ""národní nápoj"" vzniká – pivovarům a minipivovarům celé České republiky. Na přehledných mapkách jednotlivých krajů najde čtenář 412 pivovarů (stav k 31. 4. 2017), přičemž více než stopadesáti z nich jsou věnovány celostránkové prezentace, u nichž nechybí logo pivovaru a etikety nabízených značek piv. Prezentace jsou zároveň pozvánkou k návštěvě pivovaru, prohlídce výrobních prostor a degustaci jeho produktů. "... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezska - kapesní průvodce/česky. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezska - kapesní průvodce/česky v seznamech

pivo pro muže pivovary, pivovarnictví

Jan Eliášek
česká, 1971