Pekelné příběhy čertí babičky přehled

Pekelné příběhy čertí babičky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439866/bmid_pekelne-pribehy-certi-babicky-LLV-439866.jpg 4 6 6

Čertí babička je pro každé peklo hotový poklad – má síly a elánu za sto čertů a se vším si ví rady. Chcete se dozvědět, co udělala, když odhalila krádež ve spíži, jak vyráběla netopýří sádlo nebo kde si v pekle obstarala borůvky do koláče? Pusťte se do čtení a dozvíte se odpovědi na všechny své zapeklité otázky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pekelné příběhy čertí babičky. Přihlašte se a napište ho.

jiri2737
30.11.2023 5 z 5

Čte Alena Vránová.

monika.dejna
20.01.2021 2 z 5

Prekvapilo mne zdejsi vysoke hodnoceni. Za mne je to bohuzel desna slatanina a ten hovorovy jazyk mne strasne tahal za usi. Triletemu synovi se knizka libila, ale petilety uz by mne s ni hnal...

maminkoutek
18.09.2020 4 z 5

V knize najdeme různé příběhy ze života čertí babičky. Jsou krátké, čtivé a místy dokonce i humorné, protože obsahují různé vtipné přirovnání a metafory. Čertí život se zde promíjí i v malým detailech (například v narážkách na věk – babičce už není 300 let, je krapet starší nebo neuklízela jsem nejmíň 85 let a podobně). Vše je pak doplněno o netradiční ilustrace od Drahomíra Trsťana.

Kniha je vhodná pro děti od 3-4 let. Dá se k ní dokoupit také sešit plný hádanek, luštění a doplňovaček, kde se děti opět setkají nejen s babičkou, ale také dalšími obyvateli pekla

Knižní novinky (18. týden)

26.04.2020

Kniha Pekelné příběhy čertí babičky v seznamech