Pavouk přehled

Pavouk
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535749/bmid_pavouk-660fff4b84e41.jpg 4 1376 1376

Saga Bauerová již téměř pustila z hlavy děsivou pohlednici, na jejímž rubu ji kdosi podepsaný anagramem informoval o existenci sovětské pistole Makarov s devíti bílými kulkami, z nichž jedna údajně čeká na Joonu Linnu. Nyní, s odstupem tří let, je však na starém hřbitově v Kapellskäru – vyobrazeném na lícové straně téhož pohledu – nalezen pytel s lidskými ostatky rozpuštěnými v kyselině. Navíc se na místě činu našla sněhobílá nábojnice Podaří se Joonovi po boku Sagy, která mu podle pisatele této výhrůžky jako jediná může zachránit život, zastavit sérii bestiálních vražd? Zvlášť když na seznamu obětí figuruje i kolegyně z jejich řad? Devátý díl detektivní série s komisařem Joonou Linnou, které se celosvětově prodalo více než 15 milionů výtisků.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Spindeln , 2022

Interpreti: Pavel Rímský

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavouk. Přihlašte se a napište ho.

dominika2585
10.06.2024 5 z 5

Dlouho jsem se nemohla začíst. Vražd tu bylo možná až moc, ale ve výsledku mě kniha vlastně bavila. Jen už by to chtělo dát Jurka k ledu.

Jamra
19.05.2024 4 z 5

Neznám předchozí díly, takže celkový dojem je super, na druhou stranu chápu, že pár věcí bylo až moc... A pokud je to jen proto, že se jedná o x-tý díl a bylo potřeba jej dostatečně vyšponovat, ti co četli vše z toho mohou mít jiný dojem.

PetrMalas
04.05.2024 5 z 5

Spolu se Zrcadlovym muzem nejlepsi dil serie mych oblibenych autoru.
Trochu prekombinovane sice, prece jen nebyt tolika vrazd, nemeli by cim zaplnit stranky, ale proc ne. Jsou to pohadky pro dospele, bylo to napinave a cetlo se to samo.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších eknih (únor)

10.03.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Pavouk v seznamech

v Právě čtených45x