Památná místa Járy Cimrmana přehled

Památná místa Járy Cimrmana
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303876/mid_pamatna-mista-jary-cimrmana-1Nx-303876.jpg 4 30 30

Objevte nejzajímavější kouty naší vlasti, která nejslavnější Čech proslavil, a pronikněte do hlubin velikánovy osobnosti. Vydejte se na místa, kde zanechal výrazné stopy a důležité odkazy nejslavnější český génius – Jára Cimrman.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Památná místa Járy Cimrmana. Přihlašte se a napište ho.

gabriela8704
13.11.2023 5 z 5

Opět krásná kniha a přehled Cimrmana a jeho existence/neexistence. Člověk má možnost projít místy i historii, aniž by tam byl.

medlovice
08.09.2023 5 z 5

Tato knížka se čte s úsměvem. Je tolik míst, kde se najednou objevila stopa Cimrmana , že začínám mít dojem , že nechal stopu i u nás. Ano, Jára Cimrman ve svých toulkách po Chřibech určitě se zastavil i v Medlovicích. Pak zašel do lesa na houby a taky houby našel. No fantazii se přece meze nekladou a i malou obec můžeme zviditelnit.

Ronnie68
22.06.2023 4 z 5

Zajímavá kniha ... taková oddechovka ... o jednom z nejslavnějších Čechů (který nežil) ... spíš putování, kde se Jára údajně zastavil nebo zanechal stopu ...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Památná místa Járy Cimrmana v seznamech