Ozvěny přehled

Ozvěny https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493324/bmid_ozveny-Pbz-493324.jpg 5 45 45

Působivý horor z pera Joshuy Halea Fialkova, podpořený syrovou, atmosférickou kresbou Rahsana Ekedela. Brian Cohn trpí schizofrenií, kterou podědil po svém otci. Má manželku, se kterou čeká dítě, prášky, které mu pomáhají umlčet hlasy v hlavě a obecně se snaží žít obyčejný život. Poslední slova jeho umírajícího otce ho však vyšlou na strastiplnou pouť odkrývání otcovy minulosti. Opravdu byl otec taková zrůda? Mohou být i vražedné sklony dědičné? Před minulostí a vlastními skutky se nedá utéct a před běsy v hlavě už vůbec ne. Doprovoďte Briana při jeho sestupu do pekla v tomto temném, děsivém příběhu, který vás nepustí ze spárů až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Horory Komiksy
Vydáno: , Mighty Boys

Echoes , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ozvěny. Přihlašte se a napište ho.

Knihomol22
26.04.2024 4 z 5

Komiks vytváří skvělou hororovou atmosféru svou kresbou. Akorát je dosti krátký a to zvláště závěr.

puml
14.03.2024 4 z 5

(Obsahuje spoilery)
Tak nevím, nakreslený je to skvěle a vlastně i odvyprávěný, teda v rámci komiksovýho vyprávění a rozvržení panelů, ale ten závěr... Nevím, nebylo to až moc na sílu? Nebylo to až moc narychlo? Fajn je ten závěrečný autorův doslov a pak ta povídka, ze které je ale poznat, že to prostě tak nějak není domyšlený. Jako když má někdo za sebou tři tucty mrtvejch holek, tak bude asi dost těžký to hodit na nějakýho mamlase (a jeho tátu), byť duševně nemocnýho. Bejt to dvě nebo tři holky, tak by to bylo ještě uvěřitelný, ale tři tucty? To mi nějak neštimovalo. Snad kdyby se to odehrávalo někde ve střední Africe. Jedině, že by v tom jelo celý to policejní oddělení, ale to už zavání sektářtvím. No, třeba se Fialkov vytáhne s pokračováním, jak to ostatně naznačuje v tom doslovu. Rozhodně nadprůměr, jen škoda tý příběhový "nedotaženosti".

mpb1913
21.08.2023 5 z 5

Kresba super. Úplně horor, kdy by se tajil dech to teda není, ale finále je jako rána pěstí mezi oči.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ozvěny v seznamech

v dalších seznamech1x