Ostrov vyhnanců přehled

Ostrov vyhnanců https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471255/bmid_ostrov-vyhnancu-uCN-471255.jpg 4 25 25

Nestačí pouze přežít. To je příliš snadné. Opravdu? Takřka bez ničeho se ocitáš v situaci, kterou bys přál jen těm nejhorším nepřátelům. Sám v divočině, přesto však obklopen množstvím nepřátel. Vyhnanec bez práv… lovná zvěř. Je jen na Tobě, zda se z kořisti stane lovec. Slunce se sklání nad obzor a stíny se dlouží. Je čas vydat se na cestu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ostrov vyhnanců. Přihlašte se a napište ho.

Predator3313
25.12.2021 4 z 5

Můj první GB ze světa NG.
Nebylo to špatné, herní systém trochu jednoduchý ale nevadí. Trochu mi vadilo, že spíš rozhodovala náhoda než moje volby ( aspon se mi to tak zdálo) a přišel mi celkem těžký, i když spíš jsem měl dost smůlu - když je člověk napřed vlkodlak, pak nemrtvý a nakonec nemrtvý a ještě prokletý navíc, je na čase si říct, že nemám svůj den :D

Emberas
01.05.2021 5 z 5

Knihy mého dětství. Velice mě bavila forma, kterou jsou tyto knížky psané. Pamatuji se na vzrušení, které mě provázelo při řešení úkolů a při putování knihou ze stránky na stránku. :-)

ParallyShawy
23.04.2021 5 z 5

Tak druhé vydání i s podpisem autora je na světě ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ostrov vyhnanců v seznamech

v dalších seznamech1x