Černé stíny přehled

Černé stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41117/cerne-stiny-41117.jpg 4 21 21

Cosi temného se děje v Silvarii. Dávné prokletí opět promlouvá… Impérium ohrožuje spiknutí podivných tvorů, kteří na sebe mohou vzít podobu jakéhokoliv člověka. Dokonce i Ty máš svého dvojníka, který se snaží ve Tvém jménu páchat co nejvíce zla. Je třeba spěchat, než Černé stíny povstanou.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černé stíny. Přihlašte se a napište ho.

ParallyShawy
19.04.2021 5 z 5

Zajímavý děj, který se spolu se souboji rozvíjí až do finále, které mě v určitých směrech překvapilo... a to myslím v dobrém. Až malinko pozapomenu co se kde odehrávalo, tak si to určitě dám znovu.

cziss
01.10.2020 5 z 5

Výborný gamebook ze staré školy. Pravidla jsou minimalistická a přesto vyvážená. Jen ten hlavní záporák je celkem náročný.

Kamba
29.09.2020 3 z 5

Druhý gamebook pana Dacha. Líbí se mi na něm příběh klasického střihu s mnoha dějstvími, který sice není originální, ale vtáhne. Závěr byl docela zábavný, pokud projdete knihu optimálním způsobem, pak s finálním bossem ani nemusíte bojovat :-)
Na druhou stranu nemá tak propracovanou ekonomiku, jako pozdější autorova díla, a za mě největší nevýhoda gamebooku, která ničí znovuhratelnost, je jeho nadměrná linearita - z předepsané cesty se nedá moc uhnout a pokud si může hráč zvolit mezi dvěmi možnostmi, pak jedna z nich je většinou špatná.
Za mě nejslabší gamebook pana Dacha, nicméně stále dobrý.
Ps: pokud se v gamebooku chováte jako gauner, může se vám stát, že se vám jedna herní postava neskutečně originálním způsobem pomstí, nic podobného jsem v gamebooku ještě neviděl

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Černé stíny v seznamech

v dalších seznamech1x