Ostatní matky přehled

Ostatní matky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534076/bmid_ostatni-matky-65ee1ce135a3d.jpg 5 3 3

Když poblíž jejího domova za záhadných okolností zemře mladá chůva, je si novopečená matka Tash jistá, že by z toho konečně mohl být námět na článek, který by jí pomohl znovu nastartovat její novinářskou kariéru. Mezitím taky potřebuje najít co nejbližší školku pro svého synka. Nedaleko ní se rozprostírá nádherná čtvrť plná bohatých a přátelských rodin, které žijí v přepychových domech a zvou ji na okázalé návštěvy, během nichž si jejich syn může hrát s ostatními dětmi. Když však zemře další mladá žena z okolí Tashiných nových přátel, začne jí být jasné, že tu něco nehraje. A čím víc pátrá, tím zajímavější věci o ostatních matkách ze synovy školky zjišťuje. Jsou tyto ženy skutečně jejími přítelkyněmi? Nebo existuje jiný, nebezpečnější důvod, proč ji přijaly do jejich exkluzivních životů? Kdo přesně koho vyšetřuje?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

The Other Mothers , 2023

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ostatní matky. Přihlašte se a napište ho.

mysterygirl
18.07.2024

Knihu odkládáme stejně jako její první román.
Ať dělám ,co dělám, v autorčině textu se ztrácím.Prijde mi to psaný chaoticky.
Bohužel,na knihu jsem se těšila.

ZuzanaZ83
14.07.2024 4 z 5

Tash má manžela a dvouletého syna. Je novinářkou na volné noze. Syn nechce chodit do školky, až jednou mu s adaptací pomůže matka jiného dítěte, jedna z těch super cool matek, co tráví dny v kavárnách, na józe a ve wellness.
Do toho Tash pátrá po tom, jak skutečně zemřela Sophie, mladá chůva.

Další z řady knih ve stylu "tajemství ze sousedství". Avšak tenhle příběh se přeci jen trochu vymyká.

MiskaMa
12.07.2024 5 z 5

Mě sedl styl psaní autorky. Už když jsem si přečetla Greenwich Park, tak jsem si jí přidala mezi mé oblíbené autory a netrpělivě vyhlížela další knížku.

Tady opět hraje prim téma mezilidské vztahy, knížka je čtivá, se zajímavou zápletkou. Už se těším na autorčinu další. 5*

všechny komentáře

Související novinky (1)

Příliš pozdě, Někdo jako ty a další knižní novinky (26. týden)

23.06.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Ostatní matky v seznamech

Autorovy další knížky