Okienko do snov přehled

Okienko do snov
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263375/bmid_okienko-do-snov-263375.jpg 4 167 167

Dotlač jednej z najznámejších kníh T. Keleovej-Vasilkovej! Hana, dvadsaťsedemročná mladá žena, často sedáva vo svojej izbe s oknom do záhrady a sníva o tom, že jej život bude celkom iný ako matkin a babkin. Túži žiť v meste, vydať sa za bohatého muža a je odhodlaná urobiť pre to čokoľvek. No zaslepená vlastnými predstavami aj strachom, že jej to nevyjde, robí veľa chýb, ktoré sa naprávajú veľmi ťažko.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Okienko do snov , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Okienko do snov. Přihlašte se a napište ho.

Noisette73
15.12.2023

Nedočetla jsem, hrozná nuda a rozhodla jsem se netrápit.

simca9342
04.03.2023 5 z 5

Hana chce mít úplně jiný život než její rodina a je rozhodnuta udělat pro to všechno. I to nemožné. Jenže někdy, když člověk jedná z náhlého popudu si neuvědomuje, že místo dobřeho výkonu a klidnehi života může nadělat spoustu chyb, které nemusí už vrátit zpět.

Knihomolka506
20.11.2021 5 z 5

Dělat pro změny ve vlastním životě vše se málokdy vyplácí. Jenže se skoro vždy, když se něco děje rychlostí blesku pokazí. To je případ Hany v romantickém příběhu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Okienko do snov v seznamech

v Právě čtených1x

2011  82%Dva životy