Odpustit druhým, odpustit sobě přehled

Odpustit druhým, odpustit sobě
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474115/bmid_odpustit-druhym-odpustit-sobe-Bbh-474115.png 4 5 5

Odpouštíme někdy jen na oko? Případně ze slušnosti? A nestálo by za to, naučit se odpouštět skutečně a autenticky? Odpustit těm, kteří nás zranili, znamená pochopit, že dotyčný ublížil především sám sobě tím, že se nás dotkl, ať už vědomě, či nikoli. Prožitá krize nám dává příležitost osvobodit se z toxického vztahu, nebo naopak šanci ho proměnit. Skutečně odpustit proto neznamená rezignovat na spravedlnost a vlastní blaho, ale naopak obdarovat sám sebe něčím velmi cenným.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika Zdraví
Vydáno: , Portál

Pardonner Les Autres, C'Est Se Pardonner Soi-Meme , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odpustit druhým, odpustit sobě. Přihlašte se a napište ho.

hu_87
08.09.2021 5 z 5

U týhle knížky vážně chápu tvrzení, že knížky mají duši. Protože tahle jí má. Je sice malinká a poměrně útlá, ale má v sobě obsažený dost super myšlenky.
Vhodný jak pro psychology, tak pro laiky, i pro lidi, kteří si právě prožili něco špatnýho - aby si něco v sobě uvědomili.
Je to psaný hodně přehledným stylem, není to dlouhej souvislej text (to poznáte až knížku otevřete), hodně odstavců pro lepší přehlednost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Odpustit druhým, odpustit sobě (2002)

Kniha Odpustit druhým, odpustit sobě v seznamech

Autorovy knížky

Amélia Fleurot