Oba dva osli přehled

Oba dva osli
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133874/oba-dva-osli-133874.jpg 4 13 13

Svazek obsahuje výbor z nejlepších textů Morgensternovy sbírky z roku 1905 "Šibeniční písně". Kniha nonsensových hříček, náladových grotesek i absurdních motivů, které okouzlují svou hravostí, fantazií a jazykovým vtipem.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oba dva osli. Přihlašte se a napište ho.

Anna27
27.12.2019 3 z 5

Už jsem nějakou tvorbu od autora četla, ale nenadchla mě, proto mě mile překvapila tahle sbírka básní, které nechyběl humor ani skvělé ilustrace. :)

Osice
05.10.2019 5 z 5

Poprvé jsem se s knihou setkala před čtyřmi roky v den mojí svatby. Měli jsme ji v knižním duchu a na této malé knížečce s vtipným názvem nám přinesli prstýnky. A dneska jsem ji uviděla u babičky v knihovně a konečně jsem si ji přečetla. A moc se mi líbila. K hravým básničkám jsou fantastické obrázky. Nejvíc mne zaujala báseň Oba dva osli, podle níž se celá knížečka jmenuje. Dodnes jsem netušila, že je o dvou sezdaných. Jak příhodné:-)

triatlet
29.03.2019 4 z 5

Zajímavý překlad 13 Morgensternových básní. Podstatnou roli hrají i ilustrace.
Knížka má dárkový formát.
Pro první seznámení s Morgensternem bych ale doporučil jinou sbírku - https://www.databazeknih.cz/zajimavosti-knihy/sibenicni-pisne-36465.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Oba dva osli v seznamech