O Kanafáskovi přehled

O Kanafáskovi https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198618/bmid_o-kanafaskovi-198618.jpg 4 20 20

"Na nejvyšším místě na zemi stojí hrad Snovíz a v něm bydlí uspávací skřítci. A ti si na každé dítě, které ještě nespí, pěkně posvítí. Jenže na nespavce Jonáše nic neplatí…“ A když se do toho vloží rozverná uspávací peřina Kanafásek, není o noční dobrodružství nouze. Pokud chcete vědět a VIDĚT, jaké příhody Kanafásek s Jonášem zažili, skočte do kouzelného světa téhle knížky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O Kanafáskovi. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka506
23.04.2023 5 z 5

Kluk Jonáš má zvláštní peřinu....
Uspávací peřina a kamarád na dlouhé chvíle Kanafásek. Původně přišel malého kluka uspat, ale zábava přišla dříve než se stihly zavřít kukadla.
Hrad Snovíz má ale pěkného zaměstnance:)
V dětství se mi líbil i večerníček, kouzla já ráda a tohle se mi hodí dokonce i do výzvy, která tady ale zatím není- dětská výzva , kniha , ve které jsou kouzla .

Sandalkar
23.03.2023 5 z 5

Silene pribehy, blaznive ilustrace, text pod obrazky i v nich,.... ale syn (3 roky) ji miluje. Pohadky jsou akorat tak dlouhe na cteni pred spanim a jsou po jednotlivych dnech. Ocenuji zejmena pri smlouvani, zda budeme cist jeste kousek. Takze jako mama spokojeneho ctenare musim dat 5*, na deti funguje.

Kontryhelka
28.01.2023 2 z 5

Za mně praštěný večerníček i knížka. Nic moc. Ale dětem se to líbilo. Já jsem asi hodně přísná co se týká pohádek a mám velký sklon srovnávat krásné pohádky mého dětství a nějak nemohu přijít na chuť těmto moderním hrůzám. Bohužel. Za mně divná, nic neříkající ztřeštěnost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O Kanafáskovi v seznamech

v dalších seznamech1x