Nový život přehled

Nový život https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78927/novy-zivot-78927.jpg 3 7 7

Sbírka různorodých povídek, z větší části humorných, erotických, ale také lehce hororových s příměsí sci-fi. Celá sbírka je prostoupena s nadhledem a ironií, navíc je proložena autorovými originálními ilustracemi.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nový život. Přihlašte se a napište ho.

Koškin
29.12.2023 odpad!

Několik zajímavých myšlenek bych našel. Řada zápletek předvídatelných až nenápaditých. Autorovi bych doporučil nasdílet své komplexy a frustrace (zejména ze vztahu k ženám) spíše než se čtenáři s odborníkem - terapeutem. Jeho uspokojení spočívající v zabíjení a ponižování je poněkud znepokojující.

Sígr
14.02.2016 5 z 5

Moc jsem se bavil. Talentovany autor. Mam tu cest, znat ho osobne. Tesim se az zase neco vyda! Urcite koupim.

Povidky jsou ruzne. Kazdy si muze najit svou oblibenou.

DivůAlenka
07.07.2015 4 z 5

Čirou náhodou jsem narazila na tuto knihu. Tento typ knížek moc nečtu. Ale byla jsem překvapená. Až na několik zbytečně dlouhých a natahovaných povídek, hlavně ta první a taky s názvem Nový život, mě všechny bavily. Byly hodně netypické. A nebyly všechny na jedno brdo, jak se říká. Ale docela mě překvapil zde kriticky komemantář Antraguse. Já knížku přečetla rychle. A i když má oddychovou funkci, jak píše, baví. A to je hlavní. A opakování slov. Kolik autorů v současné literatuře se opakuje? Moc... Na plný počet bodů kniha určitě není. 4 ale dávám.

Alenka

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nový život v seznamech

Martin Benek