Nový začátek přehled

Nový začátek https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436316/bmid_novy-zacatek-5r0-436316.jpg 3 57 57

Kroniky Jediné série

Svět zachvátí záhadný virus. Nemoc propukla náhle a rozsévá strach. Vědci se neúspěšně pokouší vyvinout účinnou vakcínu, systém i technika kolabuje, střídá je chaos a panika, v lidech se probouzí zlo a propuká násilí. Laně a Maxovi se podaří jako jedněm z mála zkáze uniknout a pochopit poselství: Nastal konec a přichází nový začátek.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Alpress

Year One , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nový začátek. Přihlašte se a napište ho.

barbora6886
29.03.2024 3 z 5

Bylo to super dokud se nezačalo čarovat. Tohle fakt nemusím.

janina66
14.02.2023

Nebudu hodnotit, protože odkládám, jako nedočtenou. V knihovně jsem si nepřečetla anotaci a toto téma nemusím.

moudivlacek
17.07.2022 4 z 5

Nejsem zrovna typický příznivce sci-fi románů, ale neodolala jsem své oblíbené autorce. A musím říct, že začátek mi nedal šanci uvažovat, že to bude "normální příběh". Na druhou stranu ale tento příběh mi vyvolal v hlavě situaci, že takhle nějak by to probíhalo, kdyby ve světě opravdu byla nějaká smrtonosná epidemie (a připomnělo mi to počátky covidu). Každopádně jako vždy je strana Světla a strana Temnoty. A jsou zde i mágové - Tmy i Světla, a dobří a zlí lidé. Propuklo zlo a sílí, a přesto se dobro nepodařilo úplně zničit. A tak se pár dobrých mágů a dobrých lidí spojí, aby se Zlu postavilo. A Dobro má "tajnou zbraň". Oblíbila jsem si kladné hrdiny a budu jim držet palce v dalším díle v jejich boji. A ty druhé doufám, že pohltí samo PEKLO!!!

Knižní novinky (12. týden)

16.03.2020

Kniha Nový začátek v seznamech