Nell přehled

Nell
https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63286/medzi-nebom-a-zemou-nell-63286.jpg 4 54 54

Noah Bishop, agent FBI série

Hladinu pokojného mestečka s príznačným názvom Silence rozvíri séria záhadných vrážd, ktorých obeťami sú výlučne muži. Navonok sa zdalo, že ide o bezúhonných občanov, ale až po ich smrti vyšlo najavo, že všetci – okrem jedného z nich – viedli dvojaký život a mali svoje temné tajomstvá. Vyšetrovania sa ujme šerif Ethan Cole. V tom čase sa po dvanástich rokoch do rodného mesta vracia Nell Callagherová, aby po smrti svojho otca usporiadala záležitosti okolo dedičstva. Po príchode sa stretne s Maxom Tannerom, svojou bývalou láskou, ktorého kedysi opustila, keď bez vysvetlenia ušla z domova. Čoskoro vysvitne, že Nellin návrat do mestečka mal aj iný dôvod. Pre svoje výnimočné schopnosti je vyslaná do Silence ako expertka FBI, aby pomohla pri pátraní po záhadnom vrahovi. Zároveň s prešetrovaním minulosti obetí sa Nell vyrovnáva so svojou pohnutou minulosťou, v čom jej veľmi ochotne pomáha Max...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Wist

Whisper of Evil , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nell. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
12.07.2021 5 z 5

Prozatím nejlepší a doposud nejnapínavější díl. Na konci do sebe všechno krásně zapadlo. Jen jedna malá drobnost zůstala nedořešená. Moc se mi líbilo, že příběh Nell se odkrýval postupně, až na konci se dozvíme, proč to všechno muselo být. Ale moc mě mrzelo, že ten její příběh měl až moc žalostný nádech.
Byl to moc zajímavý a napínavý díl, těším se na další.

alakarov
04.10.2020

Nemohu ji sehnat prosím o pomoc. Děkuji všem za pomoc

cukrovka
14.07.2020 5 z 5

Opět velmi čtivý a napínavý příběh. I zde se vyšetřují vraždy pomocí paranormálních schopností. Nell mi bylo chvílemi líto, když odkrývala tajnosti týkající se její rodiny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nell v seznamech

v Právě čtených1x