Nell přehled

Nell https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17989/bmid_nell-Gb7-17989.jpg 4 54 54

Noah Bishop, agent FBI série

Hladinu poklidného městečka příznačného názvu Silence rozvíří série záhadných vražd, jejichž oběťmi jsou výlučně muži, navenek zdánlivě bezúhonní občané. Po jejich smrti však - až na jedinou výjimku - vyjde najevo, že vedli dvojí život a leccos temného tajili. Vyšetřování vede šerif Ethan Cole. Právě v tu dobu se do rodného města vrací Nell Gallagherová, uvést do pořádku dědické záležitosti po smrti svého otce. Hned po příjezdu se setká s Maxem Tannerem, svou první láskou. Kdysi ho opustila, když bez vysvětlení utekla z domova. Záhy vysvitne, že její návrat do města má i jiný důvod. Pro své výjimečné schopnosti je vyslaná do Silence coby expertka FBI, aby pomohla při pátrání po záhadném vrahovi. Souběžně s prošetřováním minulosti obětí se Nell vyrovnává se svou vlastní pohnutou minulostí, v čemž jí ochotně Max pomáhá...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Wist

Whisper of Evil , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nell. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
12.07.2021 5 z 5

Prozatím nejlepší a doposud nejnapínavější díl. Na konci do sebe všechno krásně zapadlo. Jen jedna malá drobnost zůstala nedořešená. Moc se mi líbilo, že příběh Nell se odkrýval postupně, až na konci se dozvíme, proč to všechno muselo být. Ale moc mě mrzelo, že ten její příběh měl až moc žalostný nádech.
Byl to moc zajímavý a napínavý díl, těším se na další.

alakarov
04.10.2020

Nemohu ji sehnat prosím o pomoc. Děkuji všem za pomoc

cukrovka
14.07.2020 5 z 5

Opět velmi čtivý a napínavý příběh. I zde se vyšetřují vraždy pomocí paranormálních schopností. Nell mi bylo chvílemi líto, když odkrývala tajnosti týkající se její rodiny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nell v seznamech

v Právě čtených1x