Nie je z teba až tak paf přehled

Nie je z teba až tak paf
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406548/bmid_nie-je-z-teba-az-tak-paf-14R-406548.JPG 3 63 63

Sprievodca po svete mužov a ich výhovoriek. Kapitoly: Nie je z teba až tak paf... ak ťa nepozýva na rande, ak ti nevolá, ak s tebou nechodí, ak s tebou nespáva, ak spáva s inou, ak sa s tebou schádza len keď je pripitý, ak si ťa nechce vziať, ak sa s tebou rozchádza, ak zmizol ako gáfor, ak je ženatý alebo inak emocionálne nedostupný, ak je to sebecký magor, násilník alebo fakt otrasný čudák.... celý text

Literatura světová Literatura naučná
Vydáno: , Columbus (SK)

He's Just Not That Into You , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nie je z teba až tak paf. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
24.02.2024 3 z 5

Knížka mě tedy moc neuchvátila, i když pár světlých momentů má, ne že ne. Ale jedno přečtení stačilo.

_Michelle_
16.04.2022 3 z 5

Plno informací o nesprávných partnerech. Nic nového pod sluncem. Pokud se však daný problém týká přímo vás, může být těžké si nepříjemnou pravdu připustit. Právě to je důvod, proč může být kniha přínosná. Pokud zrovna nemáte ve své blízkosti správnou kámošku, třeba ji může částečně suplovat tato publikace. Když mi bylo náct, měla bych pro ni využití. Dnes mi jen ukrátila pár dlouhých chvil. Místy mi kniha připomínala části časopisu Bravo, který byl hitem mých mladých školních let. Nejednou jsem se musela pousmát. Jelikož nejsem správnou majitelkou této knihy, nejspíš ji v budoucnu věnuji neteři, aby si ušetřila nějaké ty trable dospívání.

adabraz
27.01.2022 5 z 5

Rozhodně doporučuji všem, nejlépe jako povinnou četbu :D. Nejednou jsem díky ní "utekla" před špatnými rozhodnutími ve vztazích, a také mi v mnohém opravdu otevřela oči. Určitě doporučuji všemi deseti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nie je z teba až tak paf v seznamech

dopisy zfilmováno

Autoři knihy