Nežná náruč vetra přehled

Nežná náruč vetra https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500798/bmid_nezna-naruc-vetra-xqc-500798.png 4 66 66

Sľubovali mi rozprávkového princa, ale takého manžela som sa nedočkala. Gróf Egerton je zlý, nebezpečný a pripravený využiť každú chvíľu, keď mi môže ublížiť. Keď mi doktor oznámil, že čakám dieťa, nevedela som, či sa mám tešiť, alebo ten deň preklínať. Kvôli Charlesovi som prišla už o dve deti, tretie si vziať nedám. Lenže osud sa ku mne obracia chrbtom, nedopraje mi chvíľu pokoja. Čoskoro sa predo mnou objaví Summershine, sídlo zahalené hmlou, blízko pláže, a tam sa dovŕši moje prekliatie. Tiene minulosti sa načahujú ku mne, chcú ma stiahnuť do temných, zradných vôd. A nikto, naozaj nikto nevie, ako sa toto skončí.... celý text

Romány Pro ženy Literatura česká
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Něžná náruč větru , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nežná náruč vetra. Přihlašte se a napište ho.

Aghatte
24.04.2024 odpad!

(SPOILER) Mně to přišlo celý pošahaný.
Od str. 37 jsem čekala, kdy vyjde na scénu dvojče, ale že to bude variace na dr. Jekylla a pana Hyda, jsem nečekala. To bych to zavřela rovnou.
Kladný leč chudý hrdina/milenec a věrná služebná nesmějí chybět.
A konečné dovětky s teploušem a větrem, který byl všechno jen ne něžný, to už byl trapas úplně.
Spíše než romantický příběh o lásce bych to nazvala sadistický příběh, co nemá konce. Když už si myslíte, že je to vyřešeno, přijde autor s další magořinou.

Iris30
08.02.2024 5 z 5

Pěkná kniha pojednávající o krutosti, síle a lásce.
Chvílemi mi běhal mráz po zádech, naštěstí vše dopadlo dobře.

anezur33
26.06.2023 4 z 5

Zajímavá kniha.Občas dost drsná,dobrá zápletka i dobrý konec.

Vychází Rod nebes a dechu, Pavouk a další knižní novinky (42. týden)

16.10.2022

Když spadne maska, Stín ve dveřích a další knižní novinky (19. týden)

08.05.2022

Kniha Nežná náruč vetra v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x