Nevýslovná láska přehled

Nevýslovná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136542/nevyslovna-laska-136542.jpg 4 108 108

Romantický příběh inspirovaný ztroskotáním Titanicu, vypráví o osudu šesti sourozenců, jejichž rodiče katastrofu nepřežili. Nejstarší dcera, která při tragédii ztratila i snoubence, se rozhodla sama se postarat o mladší sourozence a zároveň pokračovat ve vydavatelské činnosti svého otce. Děti pozvolna dospívají a vymaňují se během let z její obětavé péče. Stárnoucí dívka prožije několik neuspokojivých citových vztahů a pomalu se smiřuje s osudem staré panny, ale nakonec potká muže, který je rovnocennou náhradou za ztraceného snoubence.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

No Greater Love , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevýslovná láska. Přihlašte se a napište ho.

evik91
27.03.2024 4 z 5

Příběh mě velmi dojal, když jsem si knížku brala, tak jsem ani nevěděla, že to bude příběh z Titaniku. Pak postavy žíly normální životy, ale ten konec byl bohužel uspěchaný.

RyxiraAmyGinger
26.09.2023

Haha, no... Od Danielle Steel jsem nic jiného nečetla a ani to neplánuju, ale prostě jsem neměla nic jiného po ruce, tak jsem si v nemocniční červené knihovně vybrala knihu s tím nejpitomějším názvem a pustila se do čtení. První polovina ok, druhá už byla celkem křeč a ke konci se to jenom zhoršovalo. Ale hodnotit nebudu, fakt nejsem cílovka.

pegasek
18.01.2022 4 z 5

Je to hodně silný pribeh sourozenců,kteří kvůli potopení Titaniku přijdou o své rodiče.Kniha byla super jen ten závěr byl takový nedodelany

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nevýslovná láska v seznamech

v Právě čtených1x