Nevyhnutelná opotřebovanost citů přehled

Nevyhnutelná opotřebovanost citů
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411447/bmid_nevyhnutelna-opotrebovanost-citu-Yq8-411447.jpg 4 134 134

Ona: 62 let, osamocená bývalá modelka, na jejíž tělo už není zdaleka tak pěkný pohled jako kdysi a jejímiž nejlepšími přáteli jsou dnes kulaté sýry v její prodejně. On: 59 let, vdovec a celoživotní stěhovák, který byl donucen odejít do předčasného důchodu a teď vysedává před televizí a neví, co dál. Oba tuší, že jejich osamělé a posmutnělé osudy jsou zpečetěny. Jenže lidské city a tužby se nenechávají porazit tak snadno a tak smířlivě jako lidská těla. Vrásky, ochablé svaly, povislá ňadra, zvětšené břicho, prošedivělé vlasy… na to všechno si nakonec dokážeme zvyknout. Ale vyrovnat se se samotou a přestat toužit po romantice, štěstí a smyslu života, tomu se naše duše vzpírá daleko více. A tak když se jednoho dne jejich cesty náhodou setkají, probudí se v našich hrdinech nová energie a na stará kolena začnou psát ještě jeden velký příběh nejen o sobě, ale o nás všech. Tenhle komiks není pro mladý.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Argo

Obsolescence programmée de nos sentiments

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevyhnutelná opotřebovanost citů. Přihlašte se a napište ho.

bazyk21
30.01.2024 5 z 5

zajímavý příběh, nádherná ilustrace...

Anna27
13.01.2024 5 z 5

Jemné a zároveň kruté, tak jako život sám. Konec jsem nečekala, ale příběhu dával smysl, obzvlášť, když na začátku 9 měsíců trvalo smrti, než si vzala maminku Méditerranée. Hodně zajímavé a doporučuji, ilustrace supr.

simca9342
08.10.2023 5 z 5

Dva cizi lidé, stejné osudy. Oběma někdo zemřel a neví, co se životem.
Odyssseus: vdovec, opustil práci stěhováka, vede nudný život.
Mediterrané: smrt matky starou ženu přivede do pocitů bezmocnosti a vzpomínek na traumata z dětství.
Společný příběh začíná na neobvyklém místě a končí jinak než si oba představovali. Příběh o tom, že i ve stáří potřebuje mít člověk vede sebe někoho s kým může sdílet vše a zároveň mu naslouchat.

Knižní novinky (21. týden)

19.05.2019

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Nevyhnutelná opotřebovanost citů v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x