Nepřítel na dosah přehled

Nepřítel na dosah https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278306/bmid_nepritel-na-dosah-yRL-278306.jpg 4 7 7

Autoři touto knihou uvádějí do literární galerie významných postav našeho zahraničního odboje hrdinu Sovětského svazu generálmajora Antonína Sochora.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nepřítel na dosah. Přihlašte se a napište ho.

Jochen77
29.02.2024 5 z 5

Můj nejoblíbenější příslušník naší armády v SSSR. Cokoliv čtete o bojích našich vojáků na východě, vždy se tam nějak mihne Sochor nebo jeho jednotka samopalníků. Neuvěřitelná osobnost, skromný, odvážný chlapík, který je dnes dost neznámým. O něm by se měly naše děti učit. Díky životu v Sudetech poznal, co jsou Němci zač a po válce i komunisté. Knížečka je velmi sympatická a psaná poutavým jazykem. Díky němu dostal můj syn křestní jméno Antonín!

jan.para
28.11.2021 4 z 5

Menší kniha o hrdinovi SSSR Antonínu Sochorovi. Doporučuji všem, kteří se zajímají o naše vojenské dějiny.

Pavelpi
06.07.2019 5 z 5

Dobře napsaná kniha,jak je ostatně u autora zvykem.Kniha je doplněná o některá fakta,která dříve nebyla zveřejněna.Určitě se k ní vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nepřítel na dosah v seznamech