Nenávisť přehled

Nenávisť
https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77640/nenavist-77640.jpg 4 60 60

Sedemnásťročná Grace Adamsová sa v sebaobrane ocitá za hranicou zákona. Dvojročné väzenie ovplyvní jej ďalší život, bojuje s brutalitou a násilím, aké vládnu v pochybných gangoch v Chicagu i New Yorku, nevyhne sa škandalóznym vzťahom, ale jej úsilie o vlastnú nezávislosť nakoniec víťazí. Po návrate na slobodu zabúda na prežité útrapy vo svete módnych fotografov v Chicagu a napokon odchádza do New Yorku, kde, už ani neveriac v zázrak, stretne svoju osudovú lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Malice , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nenávisť. Přihlašte se a napište ho.

Ráčkajda
25.01.2024 4 z 5

Knížka mě hodně bavila tak do půlky, to se četlo jedním dechem, pak už mi to přišlo slabší, až jsem nějaké odstavce přeskakovala.

Jasmi427
17.07.2022 5 z 5

Za mna najlepsia.kniha od Steel. Respektive jedna z par.

klarkys
25.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Za mě jedna z nejlepších a nejčtivějších knih od Steel (zatím). Moc se mi líbila zápletka, i když drsná, ale mělo to spád, bylo to uvěřitelné, dojemné a jiné, než na co jsem u spisovatelky zvyklá. Nebylo to tak přeslazené a předvídatelné. Ke konci se to sice trochu táhlo a moc mě nezaujala politická část, ale všechno do sebe pěkně zapadlo a příběh se přirozeně uzavřel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nenávisť v seznamech

v dalších seznamech1x