Jeho lordstvo přehled

Jeho lordstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387710/jeho-lordstvo-W1g-387710.jpg 4 75 75

Nemravné nevěsty série

< 4. díl

Emily Portsmanová má tajemství a před třemi lety usoudila, že nejlépe je uchová, bude-li pracovat v klubu Tantalos, neblaze proslulé herně pro urozené pány. Není to zrovna práce, o jaké by krásná a vzdělaná vychovatelka snila – pokud se ovšem neskrývá před svou minulostí a mužem, který jí chce zničit současnost... Nate Stokes, hrabě z Westfallu, je mimořádně schopný bývalý špion, jehož domovem jsou spíš podezřelé ulice Londýna než třpytivé taneční sály. Okolí ho zná jen jako nemotorného chlapíka, který dokáže najít cokoli – a kohokoli. Když ho markýz z Ebberlingu najme, aby našel jistou vražedkyni, dostane se Nate při svém pátrání až do klubu Tantalos a k Emily Portsmanové. Během hry, kde nikdo není tím, kým se zdá, a kde každý rozhovor představuje smrtonosný tanec důvěry a touhy, je si Nate jistý jediným: že jakmile sevře Emily v náručí, už ji nikdy nepustí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Handbook to Handling His Lordship , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeho lordstvo. Přihlašte se a napište ho.

miruska1
05.03.2023 3 z 5

Zajímavý příběh i hlavní postavy se mi líbili, ale predošla část je lepší a autorka to rozhodně umí líp.....

jaja1989
18.12.2022 3 z 5

Musím říct , že mě konec zklamal.Cekala jsem lepší happy end a konec byl dost prekombinovany.

uminaa
30.05.2022 4 z 5

Musím priznať, že som naozaj veľmi napäto čakala až dokonca, ako sa autorka bude snažiť "vykorčuľovať" z toľkých komplikácií, ktoré si naložila.
Nakoniec sa jej to celkom zaujímavo podarilo rozuzliť, takže aj napriek trošku odfláknutému koncu som celkom spokojná ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jeho lordstvo v seznamech

v Právě čtených1x