Někdo z nás přehled

Někdo z nás
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535936/bmid_nekdo-z-nas-66143655d7bbe.jpg 4 423 423

Sourozence Herelovy od dětství pojí silné pouto, a přestože už jsou všichni dospělí, nedají na sebe dopustit. Rodinnou idylku jim však jednoho dne naruší hrůzný nález na zahradě matčina domu, jenž spustí lavinu nečekaných událostí. Minulost se probouzí k životu a spolu s ní i mučivé tajemství, které nikdy nemělo spatřit světlo světa. Jak snadné je ztratit důvěru v někoho, koho známe celý život? A opravdu víme, co jsou naši nejbližší vlastně zač?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdo z nás. Přihlašte se a napište ho.

whiolet
včera 3 z 5

Ze začátku se kniha neskutečně vlekla, pak přišlo obviňování a rozkrývání starých křivd a pravd.
Bohužel jsem vraha uhadla,ale o Neline dětství jsem tušení neměla.
Knihu hodnotím jako lepší průměr, bylo to silné čtení,Vsak bohužel mi v něm něco chybělo.

manasx
17.06.2024 5 z 5

Skvělé, svižné, napínavé, ačkoliv předvídatelné. Za mě super čtení! Autorka stále drží svou skvělou laťku.

TessieB
17.06.2024 5 z 5

Moje první kniha od autorky a za mě velká spokojenost. Děj odsýpal, postavy ve vás vyvolávaly to, co vyvolávat měly, a i napětí tam bylo. Sice ne nijak výrazné, protože zhruba tak od poloviny knihy budete tušit, o co (pů)jde, ale rozhodně mě to neurazilo. Téma hezké nebylo, ale celkově mě čtení moc bavilo a určitě sáhnu i po dalších knihách.

10 nejčtenějších knih (květen)

15.05.2024

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (14. týden)

12.04.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Někdo z nás v seznamech

v Právě čtených27x
v dalších seznamech9x