Nejšťastnější miminko v okolí přehled

Nejšťastnější miminko v okolí https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414864/bmid_nejstastnejsi-miminko-v-okoli-4LA-414864.jpg 4 161 161

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura naučná Rodina Zdraví
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Happiest Baby on the Block , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejšťastnější miminko v okolí. Přihlašte se a napište ho.

EliskaD
08.12.2022 2 z 5

Zajímavé úvahy, mýty i fakta o tom, proč existuje kolika, proč začíná nejčastěji v 2.týdnu, proč se objevuje večer atd… pro mě byl tento úvod nejzajímavější. Jinak kniha obsahuje informace, na které člověk přijde i sám. Hodně lidí v komentářích chválí návod na zavinování. Mě to naučili v porodnici (odlišně, ale taky to fungovalo velice dobře).

Pozor spoiler:
Plačící miminko je potřeba uklidnit. A uklidníme ho tím, ze budeme napodobovat dělohu. A to se nám muže podařit těmito způsoby: chováním, tancem, houpáním, zavinováním, bílým šumem nebo zpěvem, jízdou v autě, procházkami, krmením, dudlíkem, houpačkami.
To by člověk opravdu bez knihy sám nevymyslel.

Čokoláda
12.10.2022 5 z 5

Knížka hodně pomůže mamince, aby děťátku více porozuměla.
Rady, které se týkají uklidnění miminka, jsou vlastně úplně logické, ověřené a fungující.
Divím se, že pro mnohé maminky jsou tyto postřehy novinkou.
Kniha je napsána přehledně, důležité poznatky jsou uvedeny v samostatných odstavcích.

Teclaireddy
11.06.2022 3 z 5

Základní rady vesměs dobré (poněkud skeptická jsem jen co se týče třesení miminek a houpátek), ale jak píše většina recenzentů, to opakování je opravdu iritující. Je to hodně americké, vadila mi jistota, se kterou autor tvrdí, že jeho rady zaručeně zaberou na všechny plačící děti. Ale pár tipů jsem si z knížky určitě odnesla a na obrázkový návod zavinování se možná ještě v budoucnu podívám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nejšťastnější miminko v okolí v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech2x