Nejlepší maminka na světě přehled

Nejlepší maminka na světě https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511799/bmid_nejlepsi-maminka-na-svete-epw-511799.jpg 4 17 17

Maminku má každý z nás. Ale která z maminek je na celém světě ta nejlepší? Zkuste na to přijít s pomocí těchto něžných portrétů maminek z živočišné říše.

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Bambook

La Meilleure Maman du Monde , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejlepší maminka na světě. Přihlašte se a napište ho.

LunaL.
12.05.2024 5 z 5

Krasne obrazky, kratsi, zajimave texty. A hlavne moc hezky napad! Docetla jsem detem na Den matek, kdyz jsem se pak ptala, kdo je podle nich nejlepsi maminka (cetli jsme asi o 12ruznych maminkach), vrhly se na me, ze ja :)
To je i cilem knizky - ukazat, ze kazda maminka vychovava sve "mlade" jinak, ale je hlavni, ze ho miluje.

veruptackova
06.06.2023 4 z 5

Dětská kniha Nejlepší maminka na světě je doporučována pro čtenáře od 5 let, ale samozřejmě je na vašem uvážení, zda už je pro vaše dítko vhodná. Osobně věřím, že textu porozumí i mladší děti a rozhodně si budou knihu rádi prohlížet.

V knize vždy najdete stranu věnovanou některé z maminek zvířecí říše, která je doplněna o opravdu překrásné ilustrace.
Navíc na konci najdete pár informací, ze kterých se dozví něco nového i starší čtenáři. Pochválit
musím i příjemný formát, díky kterému se dětem v knize dobře listuje.

Věřím, že tento skvost budou chtít mít ve své knihovně nejen děti.

Atlantis
05.06.2023 2 z 5

2,5* Přestaňme adorovat dětské knihy jen proto, že hezky vypadají. Nejlepší maminka má krásné ilustrace, o tom není pochyb, ale ty texty jsou příšerné. Netuším, jestli je problém v překladu, nebo v originále (tipuji, že tam), ale věty jsou tak brutálně krkolomné a narvané cizími pojmy, že děti věkové kategorie, pro kterou je tato knížečka určená, se budou pořád zastavovat a doptávat se, co které slovo znamená. A to je znak nekvalitní dětské literatury.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nejlepší maminka na světě v seznamech

v dalších seznamech1x

mateřství mláďata maminka