Nejhezčí mezi krávami přehled

Nejhezčí mezi krávami
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474598/bmid_nejhezci-mezi-kravami-ftN-474598.jpeg 4 74 74

Knihy Zuzany Hubeňákové přinášejí odlehčený pohled na věci nezvyklé, ale i ty běžné, všednodenní a všudypřítomné – jako je například papírový kapesník v pračce. A právě nadhled, smysl pro humor a pozorovací talent je základním stavebním prvkem i u nového souboru publicistických textů. Kniha tak lehká, že nejtěžší na ní je najít co možná nejméně bolestné vysvětlení, proč vám při hledání vhodného dárku po přečtení Nejhezčí mezi krávami bezděky vytanul na mysli právě obdarovaný či obdarovaná.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejhezčí mezi krávami. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
21.02.2024 3 z 5

Knížky od této autorky mě opravdu nezaujaly.

Buchtičkajani
02.04.2023 3 z 5

Hezká, veselá odechovka. O ženách pro ženy.

IHT
04.11.2022 3 z 5

Precelt jsem Denicek moderniho paru (parada) i "bratra albatrosa" (moc libilo) a se zajmem jsem se pustil do "kravy".
No, zpocatku jsem byl ponekud rozladeny - fejetony psane pro casopisy me zjevne prilis neberou - prisly mi dost podobne (coz pri tydennich rozestupech nevadi, pri cteni na jeden zatah jo), porad sebeironie zamerena na pocet brad, pretekajici speky, chut na poharek vina (schvalne spocitejte, kolikrat se knihou mihne hrosik)... docela otravne misty... zvlaste ty reportaze mi prisly nezajimave.
Nicmene posledni tretina byla fajn - nevim, jestli byla lepsi, nebo uz jsem snizil ocekavani, ale v zaveru jsem se skutecne bavil :)

Knižní novinky (16. týden)

18.04.2021

Kniha Nejhezčí mezi krávami v seznamech

v Právě čtených3x