Nejfake - 10 let pod maskou přehled

Nejfake - 10 let pod maskou
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393645/bmid_nejfake-10-let-pod-maskou-gEe-393645.jpg 4 11 11

Už 10 let vystupuji na internetu jako Nejfake, ale můj příběh nebyl nikdy kompletní. Teprve až nyní můžete díky této knize získat poslední část mozaiky a pochopit, kým Nejfake doopravdy je. Mohl jsem o tom natočit video, mohl jsem napsat status na sociální síť, mohl jsem nahrát fotku na Instagram bez šátku… Ale já se rozhodl pro knihu. Knihu, která je tak trochu jiná než ostatní. Nejen že poznáte můj příběh, ale ten obyčejný papír můžete díky svojí představivosti přeměnit v něco jedinečného. CO V KNIZE NAJDETE? V knize najdete písmenka, slova, a dokonce i celé věty, které dohromady dokončí příběh jednoho obyčejného kluka, který se změnil. Možná, že se po přečtení této knihy také změníte, protože na tu není nikdy pozdě. Krom toho v knize najdete desítky kreativních úkol, které můžete a nemusíte splnit. Nikdy není jenom jedna cesta, stejně jako v životě. CO V KNIZE NENAJDETE? V knize určitě nenajdete lži. Snažil jsem se být upřímný. Jak sám k sobě, tak i ke všem, kteří budou tuto knihu číst. Snad proto jsem volil často obyčejná slova, protože jen ta dovedou být natolik upřímná. Jako hlas, který slýcháme v naší hlavě, ale nedovolíme mu mluvit našimi ústy. PROČ TATO KNIHA? Mým snem bylo napsat knihu. Mohl jsem natočit video, mohl jsem napsat status na sociální síť, mohl jsem nahrát fotku na Instagram bez šátku, ale já se rozhodl pro knihu, která je navíc trochu jiná než ostatní. Z obyčejných papírových listů můžete vytvořit díky své fantazii, myšlenkám a názorům něco osobitého a jedinečného. TAJNÝ ÚKOL Málokdo si přečte u knihy i tuto zadní stranu až do konce, a tak tu mám pro každého, kdo dočetl až sem, jeden tajný úkol navíc. Ustřihněte spodní roh zadní strany knihy a dejte ho člověku, který tuto knihu má také. Pokud si vás váží, i on ustřihne stejný roh knihy a dá vám ho zpět. Tento roh poté přilepte nazpět ke knize, kam patří.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejfake - 10 let pod maskou. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (4)

heliiinka
31.10.2022 1 z 5

Líbil se mi náhled, proč autor začal točit nebo dělat některé série a akce.
Hodně na mě působil jako chytrálek, kdy on jediný má správný postoj a ostatní youtubeři a lidé jsou zkažení a mají špatné pořadí hodnot. Věčné opakování, že youtubeři si jen hrabou peníze a nemají zájem? NejFake sám by měl být proti tomuto generalizování a přitom to píše v každém druhém odstavci.

IvonaK
16.01.2019 5 z 5

Kniha sice není moc čtivá, ale přesto ve mě zanechala silný dojem. Kniha obsahuje i pár zajímavostí které mě zaujaly. A jsou tam i úkoly které si člověk může vyplnit a na některé z nich neznám ani odpověď. Radši zkrátka žiju přítomností dokud to jde. Jinak těch pět hvězdiček asi dávám za youtubera samotného protože Nejfake je zkrátka osobnost která se mi líbí nejen jako bavič, ale i jako člověk co si prošel mnoha životními zkušenostmi a proto je tam kde teď je. I já jsem se z videí tohoto člověka poučila a našla sama sebe.


Lubisek
22.12.2018 4 z 5

Nejfake opět nezklamal. Za mne rozhodně nejlepší český YouTuber. Každé jeho video má určitou pointu, a tak je super sledovat neustále nová a nová videa. Knížka rozhodně splnila očekávání. Líbí se mi, že je doplněna o různé úkoly, i když jsem ani jeden v knížce nevypracoval (jelikož si ji nechci ničit psaním do ní). Dá se říci, že je spíše pro mladší publikum, ale Nejfake točí videa pro mladší lidi, tudíž se není čemu divit. Nejfake potvrdil, proč je mým nejoblíbenějším YouTuberem, jelikož knížka přesně vystihuje jeho tvorbu. Pro opravdové fanoušky rozhodně super knížka. Navíc po dlouhé době je to kniha s úplně jinou tematikou (biografie). Spokojenost. :)

všechny komentáře

Související novinky (1)

Listopadové knižní novinky (5. - 11.11.)

05.11.2018


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Nejfake - 10 let pod maskou v seznamech

v Přečtených12x
ve Čtenářské výzvě5x
v Doporučených3x
v Knihotéce9x
v Chystám se číst1x

Štítky knihy

názory a postoje youtubeři

Autorovy další knížky

2018  85%Nejfake - 10 let pod maskou
2017  0%Já, Plejáďanka
2011  0%Boj s démony aneb Učebnice magie
2015  0%Markýza duchů
2019  100%Jak pochopit tento svět