Najväčšie záhady a mystériá Slovenska přehled

Najväčšie záhady a mystériá Slovenska
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356078/bmid_najvacsie-zahady-a-mysteria-slovens-JcA-356078.jpg 4 14 14

Ľudí na celom svete odnepamäti vzrušovali podivuhodné úkazy či udalosti, ktoré si nedokázali vysvetliť. Niektoré z nich pokrok vedy dokázal objasniť, mnohé však stále zostávajú zahalené tajomstvom. Neobjasnené záhady rôzneho druhu neobišli ani našu krajinu. Na území Slovenska sa našlo množstvo tajomných predmetov, svedectiev o zjaveniach a nevysvetliteľných javoch. Odkiaľ sa vzali odtlačky ľudských chodidiel staré milióny rokov, skalné nápisy či kruhy v obilí? Kde je miesto posledného odpočinku svätého Metoda či legendárneho hunského kráľa Atilu?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Najväčšie záhady a mystériá Slovenska. Přihlašte se a napište ho.

jr3364
14.09.2018 5 z 5

Vyborny kusok, kniha precitana na jeden zatah... Samozrejme skor informativneho charakteru, nez romanoveho. Krasne ilustracie a fotografie obrovskym plusom.

Simona02
06.01.2018 5 z 5

Knižka obohatená o rôzne informácie, legendy a zaujímavosti z histórie týkajúce sa Slovenska. Odporúčam!

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Najväčšie záhady a mystériá Slovenska v seznamech

v Právě čtených1x