Najdi mě! Zvířátka s barevnými kabátky přehled

Najdi mě! Zvířátka s barevnými kabátky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269739/bmid_najdi-me-zviratka-s-barevnymi-kabat-YBX-269739.jpg 5 6 6

Víš, jak se lednímu medvědovi daří být ve sněhu téměř neviditelným, i když je to takový obr? Víš, že když v noci spatříš dvě hvězdy zářící příliš nízko, pravděpodobně to ve skutečnosti budou oči černé kočky, svítící ve tmě? Příroda dala zvířátkům kabátky nejrůznějších barev a tak jim umožnila ukrývat se před nepřáteli nebo nepozorovaně vyrážet na lov. Uvnitř této knihy se ukrylo několik zvířátek. Chceš si s nimi užít kopec zábavy? Najdi zvířátka, která s tebou hrají na schovávanou. Obkresli šablony zvířátek na papír a vybarvi je. Prozkoumej přirozené prostředí zvířátek. Na předlohu ve tvaru zvířátka, která vystupuje z podkladu, polož papír a rychlými tahy tužkou přes papír si vytvoř vlastní obrázek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Najdi mě! Zvířátka s barevnými kabátky. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
14.05.2020 4 z 5

Čekala jsem od knížky něco jiného, tohle mě překvapilo (nj. objednávka naslepo). Je moc hezky udělaná, pěkné ilustrace, naší malé se taky líbí. Ale je tak nějak krátká. A podle čeho se do těchto knížek vybírají zvířátka? Zajímavá volba tady.

Runkyna
21.08.2018 5 z 5

Láska na první pohled :-) Dcerce (necelý rok) se taky líbí. Snaží se zatím chytnout vystouplé postavičky zvířátek a obrací stránky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Najdi mě! Zvířátka s barevnými kabátky v seznamech

v dalších seznamech2x