Můžu. Ale nechci přehled

Můžu. Ale nechci https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524723/bmid_muzu-ale-nechci-65327339bc229.jpg 5 14 14

Vztahy nejsou o tom, jak moc a koho milujete. Jsou o tom, co si vyberete. Na co máte. Co ustojíte. Lásku je třeba pěstovat jako rostlinu, na kterou jsme alergičtí. Druhé a rozšířené vydání divoké sbírky, která u čtenářů zdomácněla pod zkratkou MAN.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Můžu. Ale nechci. Přihlašte se a napište ho.

linda2125
12.02.2024 5 z 5

Naprosto skvělá kniha mého oblíbeného autora. Už třetí, co jsem četla. Moudrá i vtipná. Moc doporučuji. Díky Eriku.

smajlik.ola
14.09.2023 5 z 5

Každá kniha od Erika má pro mne své kouzlo. A tato není vyjímkou. Člověk se k ní stále vrací - básně i povídky, moudré i humorné... a k tomu krásné ilustrace. Dávám 100%

Medvědářka
11.09.2023 5 z 5

Můžu. Ale nechci. od Erik Decimus je soubor povídek a básní, které se každého dotknou jinak.
Někoho možná osloví více jeho povídková tvorba, jiný se zahloubá nad tím, co vlastně ten básník chtěl říct.
Je tu touha, sny, ale i bolest a slzy. Je to citlivé, ale i velmi bláznivé. Je to hra se slovy a písmeny, ale i to málo na těch cca 75 stránkách vás něčím osloví a upoutá. Jistě k tomu i pomáhají Erikovi ilustrace, které se v knize objevují.
Já si knihu užila, o tom žádná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Můžu. Ale nechci v seznamech

Erik Decimus