Muž, ktorý maľoval mandľovníky přehled

Muž, ktorý maľoval mandľovníky https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94617/muz-ktory-maloval-mandlovniky-94617.jpg 4 254 254

Komorný príbeh Američanky, ktorá po rokoch prichádza na Azúrové pobrežie, kde si kedysi maliar Mondragon získal jej srdce, s leskom i romantikou francúzskeho Stredomoria...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muž, ktorý maľoval mandľovníky. Přihlašte se a napište ho.

zelda7
26.01.2024 4 z 5

Oddychová kniha se zajímavým hořko-sladkým příběhem.

alishek
19.08.2023 3 z 5

Ke knížce jsem se dostala přes čtenářský klub, přečetla jsem ji za chviličku, byla zajímavá, s překvapivým závěrem, nicméně není to něco, co by ve mě zanechalo nějakou stopu a věřím, že na tento příběh zapomenu.

Jana512
16.08.2023 3 z 5

Život píše příběhy. S jedním z takovým se zajímavou zápletkou se seznámil i vyprávějící spisovatel sešitových románů Roger Royan ve vlaku. Příběh, který je vyprávěn velmi poeticky, ženou, která je okouzlena láskou, nás poučuje o tom, jak si někdy zahráváme s city, abychom si život "obohatili", ale jak vyznívá celý děj, narážíme na různé podvodníky, kteří se chtějí sami pobavit a nakonec poznáváme, že nás vlastně podvedli. Tato žena byla ušetřena tohoto poznání, neboť do cíle své cesty nedorazila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Muž, ktorý maľoval mandľovníky v seznamech

v dalších seznamech4x