Mravenečkova dobrodružství přehled

Mravenečkova dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407358/bmid_mraveneckova-dobrodruzstvi-Yt5-407358.png 4 15 15

Mraveneček se opět vydává na cestu. Tentokrát je to ale cesta opravdu dobrodružná! Mraveneček musí zachránit svého zraněného strýčka, který se vydal na průzkum až k dalekému řepnému poli. Cestou malý dobrodruh potkává mnoho hmyzích kamarádů, ale i nepřátel, před kterými je třeba se mít opravdu na pozoru. Za každou kapitolou knihy následuje zajímavost vztahující se k postavě z příběhu, básnička či hádanka a zábavný úkol. Kniha tak malým především předškolním dětem přináší nejen zajímavý příběh o síle přátelství, ale i poučení a zábavu. Knihu lze číst zcela samostatně nebo v návaznosti na předchozí dílo Stanislavy Reschové Mraveneček na cestách.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mravenečkova dobrodružství. Přihlašte se a napište ho.

Briv
05.05.2024 4 z 5

* Knížku jsem nám půjčovala na dovolenou a bavila syna, mě i manžela:). Nejvíc to vyhrála básnička, co recitovalo háďátko:
"Vidělo jsem brigádníka na kole,
prý že míří, než se setmí, na pole.
Tam brigádnice okopává řepu,
skloněná nad řepou v dřepu.
Určitě ji záda bolí,
samotinkou v řepném poli.
Brigádník je kamarád,
pomůže, má řepu rád.

Annabelka
06.12.2022 4 z 5

Knížka krásné ilustrovaná, jednoduchý příběh. Co jsem tedy moc neocenila jsou úkoly mezi čtením. Čtu vždy před spaním a syn chtěl úkoly řešit a odvracelo to od děje. Takže byl tím narušen takový ten náš uspávací rituál

Petrush
07.04.2022 4 z 5

Nápadité, vtipné, hravé, poučné. Líbilo se.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mravenečkova dobrodružství v seznamech