Hrdá dedička přehled

Hrdá dedička https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112147/hrda-dedicka-112147.jpg 4 168 168

Montgomeryovi série

Schudobnený rytier Jamie Montgomery sa podujme sprevádzať bohatú dedičku Axiu na hrad jej snúbenca. Keby sa cestou zaľúbila do Jamieho, vyriešili by sa tým jeho finančné problémy. Axia však nie je hanblivý, utiahnutý kvietok, ako Jamie očakáva. Vôbec netúži po vydaji, ktorý pre ňu dohodol jej otec. O Jamiem je presvedčená, že sa zaujíma iba o jej bohatstvo, a tak mu robí zo života peklo: zdržuje sprievod na každom úseku a vychutnáva vzácne chvíle slobody. Jamieho časom neuchváti Axiino bohatstvo, ale jej odvaha a priamosť. Beznádejne zaľúbený mladík zosnuje riskantný plán, aby dobyl jej pyšné, vzdorovité srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Heiress , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrdá dedička. Přihlašte se a napište ho.

mcabr
20.11.2023 5 z 5

Přečteno v rámci čtenářské výzvy. Takový nenáročný, pěkný čtení.

kopeceli
29.07.2023 4 z 5

Přečteno v rámci Čtenářské výzvy. Je to Baronetka jako vyšitá, ale přesto má hlavu a patu, je i vtipná, takže se dá přelouskat a stačí na to jeden volný den. Kdo má rád jednodušší romantiku, pro toho je Dědička správnou volbou.

uzivatel83509
23.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Začátek knihy mě moc nechytil, ale pak jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Velice jsem se bavila, postava Jamiho byla skvělá, v některých chvílích mi ho přišlo líto - třeba, když Axie dala polštář jeho příteli...bylo to roztomilé čtení, určitě doporučuji! :-)
!!! SPOILER:
"Teta Mary má šest dospělých synů a žádný není ženatý." řekl.
"Opravdu?" řekla a poprvé ji napadlo, že možná návštěva u jeho tety by nakonec nemusela být tak otravná. Vložila nohu do Jamieho připravených rukou, ale do sedla ji nevyzdvihl. Když na něho pohlédla, co se děje, uviděla, že se velice podivně tváří.
"Jamie? Není ti nic?" když neodpovídal, opakovala hlasitěji "Jamie?"
"Jedeš se mnou" řekl rychle a tak prudce ji vyhodil do sedla, že málem přepadla na druhou stranu. Netrvalo ji ani vteřinu, aby si dala dvě a dvě dohromady.

Zatím zde není žádná související novinka.

Možná bys měl míň času promarnit řečmi o tom, co nemůžeš změnit, a udělat, co půjde, s tím, co máš.

Čím ošklivější muž, tím snáz se nechá okouzlit.

Aby byl člověk opravdu krásný, musí víc myslet na ostatní než na sebe.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Hrdá dedička v seznamech

v Právě čtených1x