Moje vánoční řecká svatba přehled

Moje vánoční řecká svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455190/mid_moje-vanocni-recka-svatba-2ae-455190.jpeg 3 24 24

The Little Teashop série

< 2. díl

Někdejší typicky městská mladá žena a úspěšná bankovní manažerka Pippa Pattinsonová vychutnává plnými doušky svůj nový, nekomplikovaný vesnický život a kralování ve své vysněné čajovně ve vesničce Taxos po boku svého snoubence Nika. Změna k neuspěchanému, prostému životnímu stylu je však příliš náhlá a rychlá a Pippě začíná vrtat hlavou, jak se to všechno vlastně semlelo? Termín její svatby, stanovený na vánoční svátky, se valem blíží. Shodou okolností ji její bývalý přítel Henrik pozve na zásnubní hostinu do Londýna, kde Pippa své předsevzetí začne zpochybňovat a přemítá, jestli svatební zvony, které jí zní v mysli, nebijí spíš na poplach. Náhle zatouží po rušném životě velkoměsta, pohodlí i pravidelné pedikúře. Opravdu se toho všeho dokáže vzdát a stát se manželkou… rybáře? Nehledě na své vzrůstající pochybnosti si usmyslí vnést do vesničky, která dosud zápolí s dozvuky hospodářské recese, trochu vánočního kouzla a uspořádat vánoční trh. Během příprav, při nichž jí ochotně pomáhají její řečtí přátelé a především Nikovi rodiče, pevně doufá, že se jí včas podaří přijít na to, kde je její pevné místo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

My Big Fat Christmas Wedding

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje vánoční řecká svatba. Přihlašte se a napište ho.

MilackovaN
26.08.2021 3 z 5

Není to o tom, že by se mi kniha nelíbila, jen si myslím, že toto pokračování už bylo zbytečné. Děj se tak nějak táhnul a postrádal vše, co se mi tolik líbilo na prvním dílu. Když bych neporovnávala s prvním dílem, tak to beru jako slabší oddechovku, která mimo popisu situace ohledně uprchlíků na Kosu, a setkání se sympatickými obyvateli ostrova, nemá moc co nabídnout.

Nikychlupova
31.01.2021 2 z 5

Příběh průměrný, nijak mě kniha nezaujala.

Mufka
10.01.2021 5 z 5

Dobrá oddechovka, měla jsem po ruce i předchozí díl, takže jsem nemusela na pokračování, jak do vlastně dopadne čekat. V předvánočním období se mi líbily a hodily starosti a radosti řecké vesničky, které se také odehrávaly v tomhle období.

Knižní novinky (41. týden)

04.10.2020

Kniha Moje vánoční řecká svatba v seznamech

v dalších seznamech4x