Modrý dom přehled

Modrý dom
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507854/bmid_modry-dom-YsS-507854.jpg 4 353 353

Na samote v starom modrom dome sa cez vianočné sviatky stretáva veľká rodina. Jej členov spája svojská a silná osobnosť – matka. Stará pani má sedemdesiatsedem rokov a dlhý život ju obdaril láskou aj múdrosťou. Napriek tomu, že svoje deti miluje, vidí aj ich nedostatky a slabosti. Niekedy stačia len tri dni na to, aby sa v živote toľko zmenilo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modrý dom. Přihlašte se a napište ho.

Rosana
10.11.2023 2 z 5

Tak toto bylo šlápnutí vedle. Vůbec mi nesedl styl psaní. Po přečtení pár stran jsem tuto knihu vrátila do knihovny. Vůbec nerozumím zdejšímu vysokému hodnocení.

Zuzvil
27.10.2023 4 z 5

Ke knížce bych se vůbec nedostala, kdyby nebylo zadání číst slovenského autora v našem místním knižním klubu. Jsem moc ráda, že jsem si knížku přečetla, byl to pohodový a milý rodinný příběh, který se odehrává během vánočních svátků. Sejdou se tři (respektive čtyři) generace jedné rodiny a řeší se jejich minulost, současnost a vlastně i budoucnost. Bylo to velmi pěkně napsáno, knížka mě vtáhla do příběhu a četla se velmi dobře. Ke konci mi přišla až kapánek přeslazená, ale nikam mi to mé hodnocení neovlivnilo. Asi jsem právě teď přesně takovou knížku potřebovala a můžu ji rozhodně doporučit.

Danuše7
28.06.2023 5 z 5

Nádherná kniha

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Modrý dom v seznamech

v Právě čtených2x