Modlitba za Katarínu Horovitzovú přehled

Modlitba za Katarínu Horovitzovú https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422974/bmid_modlitba-za-katarinu-horovitzovu-64h-422974.jpg 4 2332 2332

Román A. Lustiga znamy z knižných vydani, z televíznej obrazovky a aj "svojím osudom" v časoch normalizácie. Tentokrát vychádza v spoločnej jazykovej mutácii slovenčina/jidiš.

Novely Literatura česká
Vydáno: , SNM - Múzeum židovskej kultúry

Modlitba pro Kateřinu Horowitzovou , 1964

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modlitba za Katarínu Horovitzovú. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
24.02.2024 5 z 5

Kniha se opravdu obtížně čte a chvílemi i obtížně chápe. Přesto by ale bylo dobré, kdyby si ji přečetlo hodně lidí. Příběh je totiž velmi silný.

sajanka
25.10.2023 4 z 5

Kniha se mi četla strašně těžce. Je to příběh, ani ne příběh, ale popis vypovídající o praktikách nacistů. Pohrávali si krutým způsobem s lidmi, kterým dávali naději a opět uvrhali do beznaděje... až došlo k tomu poslednímu.

TessieB
15.10.2023 5 z 5

Knihu jsem celou dobu četla se zhnuseným šklebem, čeho Němci byli v táborech schopni. Kniha jako taková byla napsaná tak precizně, že jsem při jejím čtení skoro cítila kouř stoupající z komínů a cesta vlakem dostala tedy docela jiné "grády". Brenske je slušná kreatura.

Zatím zde není žádná související novinka.

Jedenkrát světlá a tisíckrát pohaslá...

Kniha Modlitba za Katarínu Horovitzovú v seznamech

v Právě čtených21x