Mladší sestra III přehled

Mladší sestra III https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147400/bmid_mladsi-sestra-iii-a6L-147400.jpg 4 80 80

Mladší sestra série

< 3. díl

Závěrečný díl románového triptychu. Nedokončený román Watsonovi, jejž pod názvem Mladší sestra začala psát Jane Austenová, dokončila její neteř Catherine Austenová Hubbacková. Třetí část románové trilogie. První české vydání.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mladší sestra III. Přihlašte se a napište ho.

Sammy
03.01.2024 3 z 5

Na začátku příběhu je ještě vidět typická Austenová, ale konec dost očividně dopsala už neteř, protože je na tom vidět generace sester Brontëových, je to mnohem víc dramatické, konverzace postav mnohem otevřenější a celkově je to takové divočejší.

Martica
28.07.2023 3 z 5

Netuším, kde přesně převzala rozepsaný román Jane Austenové její neteř, nicméně v tomto třetím dílu už jsem moc zalíbení nenacházela. Přesně od zjevení a věštby mladé krásné cikánky mi dílo začalo připadat jakési plytké a červenoknihovní. I ty dramatické zvraty (smrt/nesmrt) mi přišly dost přitažené za vlasy, ubylo vtipných postřehů a duchaplných rozhovorů. Už to prostě nebylo Austenovské. První dva díly se mi líbily mnohem víc.

Kabuky
21.05.2023 4 z 5

Čtivá kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mladší sestra III v seznamech

v dalších seznamech1x