Mládí na křídlech přehled

Mládí na křídlech https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296611/mid_mladi-na-kridlech-NP5-296611.png 4 79 79

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mládí na křídlech. Přihlašte se a napište ho.

evasmem
07.05.2024 4 z 5

Tato kniha mi jednou byla půjčena mou babičkou... a poté se stala trvalou součástí mé knihovny. :) Vypráví moc pěkný příběh osiřelé dívky v rušném období života, která žije se svou v minulosti zaseklou pratetou. Silně se zde tudíž vyskytuje téma rodinných, generačních problémů. Útěchu hlavní hrdince Máše později poskytne obrovská vášeň pro bezmotorové létání, kterou v sobě objeví díky členství ve Svazarmu. Přicházejí též trable s kamarádkami, chlapci, zkrátka běžné záležitosti, se kterými se mladiství potýkají. V knize je opravdu nádherně a barvitě popsáno počasí; atmosféra minulého režimu zde má jen kladné zabarvení. Krásný příběh v čele se sympatickou, odhodlanou hrdinkou, jenž nám umožní nahlédnout pod pokličku dnes už sotva se vyskytujícího koníčku. :)

sajanka
18.07.2023 3 z 5

I já jsem ráda četla tuto knihu jako mladá holka.

Nofar197
13.12.2022 4 z 5

Tato kniha se mi v mých třinácti velmi líbila a nic se na tom nezměnilo ani po třiceti letech, třebaže svět letectvi - ať už jakéhokoli - je mi naprosto cizí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mládí na křídlech v seznamech

v dalších seznamech2x