Milostné pletky Nathaniela P. přehled

Milostné pletky Nathaniela P.
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237311/bmid_milostne-pletky-nathaniela-p-237311.jpg 2 19 19

Nathaniel Piven je vycházející hvězdou brooklynské literární scény. Jeho svět je plný duchaplných večírků a inteligentní konverzace, která nepostrádá vtip a lehkost. Nathanielovi brzy vyjde první kniha a v jeho životě se objeví krásná a vtipná Hannah. Po několika krušných letech se mu tak začíná dařit nejen v psaní, ale i u žen. Ve vztazích sice trošku tápe, ale když se jedna z jeho přelétavých známostí začne měnit v něco vážnějšího, je nucen přemýšlet o tom, co od života doopravdy chce. Adelle Waldmanová nahlíží do psychiky mladého muže, kterého často trápí pocity nejistoty a úzkosti, a i když ho ženy sice silně přitahují, neváhá je opustit. Autorka vysvětluje, co ho k tomu vede, noří se do tajů jeho hyperaktivní mysli a odhaluje, co si o ženách, sexu a lásce doopravdy myslí, jak muži ženy vidí. Román je tak nejen zajímavou sondou do mužské psychiky, ale vypovídá toho spoustu také o ženách samotných.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Milostné pletky Nathaniela P.. Přihlašte se a napište ho.

SynD
04.11.2021 1 z 5

říkám si, jak by zněly "obdivné" výkřiky na obálce, být upřímné a realistické:

- mimořádně otravné a strašně, strašně nudné!

- jednoduše nepovedené!

- obsahuje neobratný překlad včetně perel jako stáhnout kočku z kůže!

jediné, co se mi na knize líbilo, byl barevný přechod na obálce; konkrétně mezi fialovou, temně modrou a azurovou.

vvikingg
11.02.2021 odpad!

Brak, ktterý jsem odložil po 30 stránkách. to se mi dlouho nestalo..americký bestseller určitě ne

FejKýý
23.05.2020 2 z 5

Jako žena jsem někdy hlavního hrdinu chtěla pořádně proplesknout. Hannah byla za mě suprová, s ní to nešlo a s Greer pak jo? Za mě velice zvláštní. Jinak teď přímo o knize. Paní spisovatelka za mě často plácala páté přes deváté jindy to bylo opravdu nudné, pak zase lepší. Kniha defacto o ničem ale jako oddechová četba dobrý.. Takhle, nic od toho nečekejte a budete spokojeni. :D Doporučit bych ji i mohla, jen přes ten dost nudný začátek se musíte dostat. Chtěla jsem dát ze začátku opravdu jen hvězdičku..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Milostné pletky Nathaniela P. v seznamech