Hebká kůže přehled

Hebká kůže
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104852/hebka-kuze-104852.jpg 4 48 48

Mick Stranahan série

Vtipný, skoro detektivní román z Floridy, kde bývalý vyšetřovatel pátrá po osudu pacientky neschopného plastického chirurga. Lehce bláznivý román, zaplněný spoustou postav a bizarních postaviček, dokládá autorovu znalost místních poměrů a jeho schopnost orientace v drobných skandálech.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Skin Tight , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hebká kůže. Přihlašte se a napište ho.

Katy_vKnihách
13.05.2024 5 z 5

Neškodilo by trochu napětí, ale tam kde nebylo napětí, vynahradil to osobitý humor autora. Podařilo se mu vymyslet opravdu zajímavé postavy, které se nedají najít zrovna v každé knize. Hlavní hrdina velice sympatický, který to má jako obvykle všechno na háku. A ač chcete nebo ne, snad si oblíbíte i záporáka, který prahne po hl. hrdinovi. Jestli se tahle kniha bude dobře pamatovat, tak jistě díky vzezření několika postav. Název knihy je tedy určitě na místě. A pokud máte v oblibě Miami, tuhle knihu by jste určitě neměli vynechat.

rodak
28.07.2023 5 z 5

Díky člověku pode mnou za skvělý tip. To je tak zábavné panoptikum lidiček ve skvělé detektivce. Už jsem si obstaral další tři knihy autora.

hanzmb
14.06.2023 5 z 5

Před lety jsem četl od autora Striptýz. Nebylo to špatné, ale této knize se to rovnat nemohlo. Je to už přes 30 let stará kniha, takže se v ní nemailuje, negůgluje apod. Připadal jsem si, jak kdybych četl něco od zakladatelů drsné školy Chandlera či Hammetta. K tomu krásné prostředí Floridy, spousta vtipných hlášek a napínavých zápletek. Tohle jsem si opravdu užíval a je jen škoda, že autor s tímto hrdinou napsal jen 2 knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

1991 - Deutscher Krimi Preis (3. International)

Kniha Hebká kůže v seznamech

plastická chirurgie Florida