Dotek zla přehled

Dotek zla https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277950/mid_dotek-zla-g8e-277950.jpg 4 185 185

Michal Dabert série

Podaří se i tentokrát Michaelu Dabertovi – někdejšímu příslušníkovi Francouzské cizinecké legie, pozdějšímu zaměstnanci nadnárodní bezpečnostní agentury SIA a nyní pětačtyřicetiletému člověku na odpočinku, který se chce odstřihnout od svého předešlého života, ale pořád se mu to nedaří – odhalit zlo, které se plíží nad Huronským jezerem a přilehlými vilami místních boháčů? Nebo bude tentokrát tímto zlem pohlcen i on? Dabertova přítelkyně, herečka Joan Hartingová, odjíždí za dalším natáčením do Hollywoodu a Dabert uzavírá dvouměsíční smlouvu na ochranu soudce, který je původně pozval jen na návštěvu...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dotek zla. Přihlašte se a napište ho.

Johny_H.
13.05.2024 4 z 5

Nádherná kniha která je plná akce a moc jsem si ji užil. Nic méně musím strhnout jednu hvězdu za přílišný počet postav díky kterému jsem se v knize zase až tak dobře neorientoval. Nebylo by vůbec na škodu dát na začátek strom té rodiny o kterou se jedná.

olivie303
09.05.2024 5 z 5

Zaujala me obalka a knihu jsem si koupila, prestoze je to uz nekolikaty dil serie. Ale libilo se moc! Ted jeste sehnat predchozi dily a najit cas na precteni.

alabra
24.04.2024 4 z 5

Prostředí tentokrát vytváří krásná kanadská příroda lesů a jezer, ve které se začnou objevovat zdánlivě nesouvisející dotyky zla, které jsou v závěru bravurně propojeny. Dobrá oddechovka i její poslech.

Uchvatitelé říší, Má druhá šance a další knižní novinky (30. týden)

24.07.2022

Kniha Dotek zla v seznamech