Mezi zloději přehled

Mezi zloději https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493157/bmid_mezi-zlodeji-cXS-493157.jpg 4 166 166

Fable série

Obstojí mladá dívka ve světě, kde se hraje podle mužských pravidel? Do svých sedmnácti let nepoznala Fable nic jiného než moře. Když ale její matka zemře v bouři a vlastní otec ji vysadí na nechvalně proslulém ostrově zlodějů, musí dívka začít bojovat o přežití. S vidinou toho, že toto nehostinné místo jednou opustí, se začne spoléhat sama na sebe a na jedinečné dovednosti, které jí matka předala. Dokáže se s pomocí mladého obchodníka Westa dostat zpět na otcovu loď a zajistit si své právoplatné místo po jeho boku?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Fable , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mezi zloději. Přihlašte se a napište ho.

M.C.SMITH
20.05.2024 3 z 5

Kniha mi bohužel úplně nesedla. Byla zajímavá a četla se rychle a snadno, ale pro mne to nebylo to pravé.
Zajímavé prostředí i příběh, ale pro mne tato kniha určena spíše nebyla.

Wajny
12.04.2024 5 z 5

Děj je pozvolný, ale na mě nepůsobil vůbec nudně. Může za to skvělá atmosféra knihy, která vás vtáhne do děje a vy si připadáte jako kdyby jste byli opravdu na moři.
Hlavní hrdinka Fable není žádná fňukna a jde si tvrdě za svým. Teď se s těmito typy hlavních hrdinek roztrhl pytel, ale tady se mi líbilo, že to bylo opodstatněné a kdyby taková nebyla, byla by už nejspíše mrtvá
V příběhu je hodně dalších postav, které mají i své vlastní osudy. Škoda že o nich nevíme víc.
Já jako milovník romantiky musím mít v každé knize pořádnou romantickou linku. Zde byla hodně nevýrazná a rozhodně na ní nestojí celý příběh, ale překvapivě mi to vůbec nevadilo. On to totiž vynahradil první polibek, který stál opravdu za to #aspirantnanejlepsikniznipolibek
Kniha je napěchovaná tajemstvím, zvraty a nedořešnými věcmi. Konec mě pořádně naštval, protože je hrozně otevřený a já se už nemůžu dočkat pokračování...

TaLu
06.04.2024 5 z 5

(SPOILER) Dobrodružné, opravdové, kruté i plné naděje. Pod drsnou tváří ukrývají hlavní postavy své city, protože ukázat ve zrádných Úžinách emoce se rovná trestu smrti. Nikdo nesmí vědět na kom nebo na čem vám záleží !
Spoiler: Dívka Fable již čtyři roky dokáže přežívat na ostrově zlodějů, kde se s pomocí umění potápěčky zděděné po matce spolu s darem vnímat drahokamy, snaží den za dnem přežít, našetřit měďáky na cestu z ostrova a dokázat svému otci, že má svou cenu. Už je to čtyři roky, co ji po ničivé bouři při které zahynula její matka bez vysvětlení vysadil na ostrově. Její nadějí je podivná posádka nákladní lodě, podaří se jí přesvědčit kormidelníka aby ji vzal na palubu? Polibek v hlubinách....

Knižní novinky (3. týden)

16.01.2022

Knižní novinky (49. týden)

05.12.2021

Štěstí s sebou obyčejně přináší problémy.

Bouře byla děsivá, ale zároveň důvěrně známá. Stejná krásná, jako smrtící.

Kniha Mezi zloději v seznamech

v Právě čtených9x